Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

Sağlık

Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltlere Bakım

1 Kasım 2014

 

Avène Cleanance Expert

Eau Thermale Avène?den gençlere ve yetişkinlere yeni ürün

Avène Araştırma Laboratuvarlarında geliştirilen Avène Cleanance Expert, içeriğindeki Diolenyl ile, siyah nokta ve sivilceleri azaltmaya yardımcı olurken, aşırı sebum üretimini dengeleyerek, cildi pürüzsüzleştirir.

Akne ve yağlı cilt problemleri çoğunlukla ergenlik çağında başlayarak gençleri etkiler.  Akne ya da sivilceler, erişkinlerin %85’inde belirli dönemlerde ortaya çıkan bir cilt problemi olarak da görülmektedir.

Akne günümüzde en sık rastlanan ve tedavi edilmesi gerekli olan cilt problemlerinden biridir. Tedavinin en büyük amacı iz oluşmasını önlemektir. Erken dönemde doktor ya da eczacı kontrolüne girilirse, izlerin oluşma ve aknenin yayılma olasılığı ciddi oranda azaltılmış olur. Bu izler ileride hoş olmayan bir görüntüye ve bazen de psikolojik sorunlara neden olacağı için tedavi edilmesi gerekir.

Avène Araştırma Laboratuvarları’nda yağlı ve akneli ciltler için geliştirilmiş yepyeni ürün Avène Cleanance Expert, gençler ve yetişkin bayanlarda görülen akne ve yağlı cilt problemlerinde etkilidir. Cleanance Expert yalnız başına ya da topikal bir akne tedavi ürünüyle beraber kullanılabilir.

Avène Araştırma Laboratuvarları’nda geliştirilen Cleanance Expert’in içeriğinde bulunan Diolenyl, cildin derinliklerinde 3’lü etkiye sahiptir. Bakteri oluşumunu sınırlandırır, cilt hiperaktivitesinden sorumlu cilt bölgelerinde geçişi hafifletir ve sivilceleri azaltmaya yardımcı olur.

Avène Cleanance Expert, siyah nokta ve sivilceleri azaltmaya yardımcı olurken, aşırı sebum üretimini dengeleyerek cildi pürüzsüzleştirir. Cildi nemlendirip matlaştırarak iyi bir makyaj bazı oluşturur.

Yağlı ve akneli cildi önce ilk adımda Avène Cleanance Jel ile sabah ve akşam temizleyin. 2. adımda Cleanance Expert ile sabah ve/veya akşam olmak üzere bakım sağlayın.

Perakende Satış Fiyatı: 40 ml 58TL

clanancebakımm

    Leave a Reply