Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

www.bebefix.com

19 Nisan 2014

Firmamız 1983 yılında kurulmuş yaklaşık 25 yıllık bir firmadır. 2003 yılında İç Anadolu’nun en büyük Bebek mağazaları arasında yer alan Baby Land hizmete açılmıştır.Baby Land Bebefix bu mağaza stoklarına dayalı bir e-ticaret portalıdır.

Firmamız salt ofis mağazacılığı yapmayıp , satışa sunduğu ürünlerin bir çoğunu aktif perakende mağazacılığını yapmaktadır, bir kısım üründe üreticilik bir kısım üründe ise bölge distribütörlüğü yapmaktadır. Bir çok üründe stoklu satış yapılmaktadır.
Alışveriş sitemizde satılan ürünlerin  doğrudan  , üretici  , ithalatçı ve distribütör  firmalar ile yıllardır bayiilik ilişkisi içerisinde çalışmaktadır.(Kraft,Baby Hope,Chicco,Pilsan,Nuk,Bebedor,Yonca,Ümit,Bisan,Bianchi ,Salcano,Ümit Bisiklet, Peg Perego… )

Sanal pos uygulamalarında bankalar çok titiz davranmakta ve güven sorunu olabilecek firmalarla kesinlikle çalışmamaktadır. Bu güvenin eseri olarak Türkiyenin en büyük bankaları firmamız ile işbirliği yapmıştır. Sanal mağazamızda  şuan 8 bankanın sanal posu kuruludur.Satılan ürünler spot değildir… Tüm ürünler üretici firmaların vermiş olduğu asgari 2 yıllık garantiye sahiptir.

Web Site

bebefixbebe                    bebefixbebebebekodasi

    Leave a Reply