Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Sünnet Külotu

13 Eylül 2014

 

Sünnet külotu erkek çocukların kabusu olan bir çok sorunu çözmüştür. Dini ya da tıbbi nedenle bir çok ülkede erkek çocukları sünnet olmaktadır . Çocuklar için sünnet sonrası dönem daha da zor . Yaralı bölge pantolona değeceği için etek giyilir veya gece yorgana veya pikeye değeceği için uyku kabus olur . Hiçbir erkek çocuk etekle sokağa çıkmak istemez.

. Bir külotun ön tarafına dikilen ergonomik  plastik yapı , yaralı bölgeye pantolon ve örtü değmesini engellemiştir. Bu şekilde çocuklar gündüz pantolon giyip dışarı çıkabilmiştir. Gece de örtü korkusu olmadan yatabilmiştir.

Plastik yapıda bulunan delikler sayesinde; hem yaralı bölge havasız kalmamış hem de henüz çişini söyleyemeyen çocuklara sünnet sonrası , sünnet külotu nun üstüne bebek bezi bağlanarak yatırılması sağlanmıştır. Gece çiş kaçıran çocukların çişleri plastik üzerindeki deliklerden çıkarak bebek bezine geçmiştir.

Sünnet külotu sünnet olan çocuklara büyük rahatlık getirmiştir. Ancak gene de çocuklar henüz yaralı iken külotun çıkarılıp tuvalet ihtiyacı veya pansuman yapılması çok rahat olmamakta idi. Bu nedenle sevi bebe tarafından önden açılabilen sünnet külotu geliştirildi. Bu sayeden çocuklar daha da rahat ettiler.

Patentli ürünlerin taklitlerini tercih etmediğiniz için sevi bebe sizlere teşekkür eder.

Web Site

 

sevilbebe1

 

    Leave a Reply