Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Sevi Bebe Yenileniyor

15 Ağustos 2014

Yenilenme Kararı

1991 yılından beri annelere rahatlık, bebeklere konfor, sağlık ve güvenlik sağlayan Sevi Bebe… Dünya piyasasında rekabet gücünü arttırmak için yenilenme kararı aldı.

Bebek ürünleri konusunda tasarımları ve kalitesi ile tanınan Sevi Bebe… Bebek banyo fileleri, sünnet külotları, destekli emekleme dizliği gibi birçok ürünü anne ve bebek ihtiyaçları doğrultusunda tasarlıyor ve üretiyor.

Üretim kalitesinden ödün vermeyen Sevi ,şimdide markasına yatırım yapmak ve dünya standartlarını ulaşmak için kurumsal kimlik ve reklam çalışmaları konusunda A.N.A. Ajans ile anlaştı.

Sevi Bebe

İlk olarak markayla özdeşleşen ayıcığını, Sevi Bebe yazısı ile birleştirdi. Çizgisel ve minimalist bir logo tasarlandı. Kırmızı ağırlıklı renklerden kurtularak pastel bebe renklerine ağırlık verildi.

Dünyanın farklı bölgelerinde de satışı bulunan Sevi Bebeye ait web sayfası altı farklı dilde kullanılabilecek şekilde yeniden düzenlendi.

Alt yapı çalışmalarını tamamlayan sevi bebenin yenilenen yüzüyle reklam çalışmalarında da A.N.A Ajans ile oluşturacağı kampanya, sosyal sorumluluk projeleri ve yeni ürünlerinin tanıtımları ile sık sık gündeme gelerek, anne ve bebekler için büyümeye devam etmeyi planlıyor.

Web Site

sevilbebe1

 

    Leave a Reply