SESSİZLİĞİNE RAĞMEN SESİNİ DUYURABİLEN SESSİZ LUISE RAFLARDA!

Sessizliğine rağmen sesini en gürültücülere dahi duyurmanın bir yolunu bulan Luise’nin farklı maceralarından oluşan Sessiz Luise, 1 Haziran’dan itibaren hep kitap logosuyla raflardaki yerini alıyor.
Renus Berbig’in yazdığı, Anke Kuhl’un resimlediği Sessiz Luise, 7 yaş üstü çocuklara hitap ediyor. Süheyla Kaya’nın Almanca aslından dilimize kazandırdığı Sessiz Luise, kurgusu ve tasarımı ile de dikkat çekiyor.
Luise, yedi yaşında ve birinci sınıfa gidiyor. Ergenlik döneminde bir ağabeyi ve beş yaşında bir erkek kardeşi var. En iyi arkadaşı ise Gloria… Luise’nin en önemli özelliği çok sessiz olması. Bu yüzden ona “Sessiz Luise” diyorlar. Ailesi dahil herkes yüksek sesle konuşması gerektiğini söylüyor. Oysa Luise’nin istediklerini ailesine, çevresine kabul ettirmek için sesini yükseltmeye ihtiyacı yok. Luise, zaman zaman sesini duyuramadığı için elbette bazı zorluklar yaşıyor. Ama Luise, dünyanın sessiz seslerini dinleyerek yaşamanın, sesini en gürültücülere bile duyurmanın bir yolunu buluyor.
Sessiz Luise, 1 Haziran’dan itibaren hep kitap logosuyla raflarda!

Bilgi için: www.hepkitap.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir