Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

Çalışmalar

-Şenlik-Çocuklar Eğlensin, Büyükler Bilgilensin

25 Ağustos 2012

Kadıköy’e bağlı Caddebostan sahilinde; 2 Eylül Pazar günü düzenlenecek olan çocuk şenlik i,
0-12 yaş arası miniklerin ve ebeveynlerin hem eğlenmelerini hem bilgilenmelerini sağlamayı amaçlıyor.

Y Kare PR, AnneCee Organizasyon ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile yapılacak olan çocuk şenliği; keyifli aktiviteler, oyunlar ve seminerlerle renklenecek. Çocukların sponspor firmaların eşliğinde keyifli vakit geçireceği etkinlikte ebeveynler uzman kişiler tarafından verilecek olan seminerlerle bilgilenecekler.

Şenlik

Şenlik te geleneksel / modern oyunların dışında halat çekme, aerobik gibi sportif aktiviteler, yarışmalar ve daha pek çok sürpriz eşliğinde aileler uzun süre unutamayacakları bir gün geçirecekler.

Etkinliğin radyo sponsoru olan İstanbul FM’ in müzik yayınıyla renklenecek olan alanda Chicco, Can Bebe, Sütaş gibi beğenilen markaların standları da yer alacak.

Engelli çocukların da unutulmadığı organizasyonda; ilgili derneklerin ve eğitim merkezlerinin standları da yer alacak. Bu sayede ziyaretçiler; kurumlar ve çalışmalarıyla ilgili ilk ağızdan bilgilenme fırsatı bulacaklar.

Caddebostan sahilde halka açık olarak düzenlecek şenliğe 0-12 yaş arası çocukların ve ebeveynlerinin ilgili göstermesi bekleniyor.

    Leave a Reply