Bizi Takip Edin

Sosyal Sorumluluk

Satın Alın, Bağış Yapın!

4 Ekim 2013

KIYAMIYORSAN ATMAYA NE DERSİN SATMAYA ?
Kimilerinin takmaya doyamadığı Hermes çantalarını, giymeye bile kıyamadığı Chanel ayakkabılarını artık güvenle başkaları ile paylaşabileceği, kimilerinin de tutkusu olduğu fakat bir türlü sahip olamadığı orijinal lüks markaları uygun fiyatlara, hatta 6 taksitle sahip olacağı gerçek bir moda platformu, www.enyenieski.com.
Orijinal ürünlerini enyenieski.com’da satmak isteyen kişiler site ile irtibata geçiyor. Ürünler işinin uzmanları tarafından incelenip, değerleniyor, imzalanan sözleşme ile fotoğraflanıp, site vitrinin de değerini bilecek alıcısını bekliyor.

Enyenieskinin en önemli özelliği; siteden alışveriş yapan tüketicisinin tercihine göre, bir çocuğun okumasına, uzun süreli tedavi için hasta yatağından çıkamayan başka bir çocuğun keyifli zaman geçirmesine , aile geçimine katkı sağlamak isteyen bir kadının emeğinin değerlendirilmesine yada otistik bir çocuğun eğitimine katkı sağlıyor. Üstelik bunu yaparken ekstra bir ücret talep etmiyor .Yukarıdaki görselde bulunan 5 kuruma fayda ve destek sağlama ilkesi ile yola çıkan enyenieski, tüketicisinin yönlendirmesiyle benzeri olmayan bir ilke imza atıyor.
Satışa sunacağı ürünleri titizlikle inceleyen ekibi ile www.enyenieski.com; ikinci el, az kullanılmış orijinal lüks markaları, vade farksız , 6 taksitle, kargo dahil herkesin kapısına kadar getiriyor.

Web Site

İLETİŞİM:

E-POSTA: iletisim@enyenieski.com

enyenieski

 

    Leave a Reply