Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Nuuba&theGang, Yeni Markalarıyla..

18 Mayıs 2013

Nuuba&theGang YENİ MARKALARIYLA ÇOCUK MODASINA YÖN VERMEYE DEVAM EDİYOR..

İskandinav modasının öncü tasarım markalarını Türkiye’deki çocukların beğenisine sunan Nuuba&theGang, yepyeni markalarıyla çocukların ve annelerinin beğenisini kazanıyor.

Albababy, Molo Kids, Gro ve Little Duckling gibi sevilen markalarına… 50’li 60’lı, 70’li yılların Retro tarzını taşıyan 4 funky flavours, çarpıcı desenleriyle İspanyol Monikako ve çok farklı tasarımlara imza atan Ubang ve Koolabah… Birbirinden neşeli markaları da dahil eden Nuuba&theGang,yoğun talep nedeniyle yaş aralığını da yükselterek koleksiyonunu 14 yaşa kadar genişletti. Çocuklar için çocuklar kadar özgür tasarımlara www.nuuba.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Yaz tüm sıcağıyla yaklaşırken siz de tasarımcılarının kendi çocukluklarından ilham alarak hazırladığı Nuuba&theGang’in yeni markalarını görmelisiniz. Sıcak havanın, çiçeklerin mis kokusunun, güneşin göz alıcı ışığının ve gökyüzünün mavisinin güzelliğine eşlik edebilecek kadar renkli ve her çocuğun baktığı anda dikkatini çekebilecek kadar özgün tasarımlara sahip koleksiyonuyla çocuklar da yaz mevsiminin birer parçası olacaklar.

Nuuba&theGang Çocuk Giyim

Hiçbir alerjen ve kimyasal toksik madde içermeden, çevreye duyarlı yöntemlerle üretilen Nuuba&theGang ürünleriyle… çocuğunuzun sağlığına olumsuz etki yapmadan şık, eşsiz ve dinamik tasarımlarla hayal güçlerini canlandırabilirsiniz. Üst üste gelen taleplerle yaş grubunu 14’e çıkaran Nuuba&theGang artık daha fazla çocuğa ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Yeni markalarından interaktif tasarımlarıyla Danimarkalı Ubang, çarpıcı illüstrasyon desenleriyle Monikako, Noe&Zoe ve birbirinden şık özgün tasarımlarla 25’i aşkın markayı Nuuba&theGang’de bulacaksınız.

İngiltere, Hollanda, İsviçre, Danimarka, İsveç, Almanya, Avusturya, İspanya gibi Avrupa ülkelerininen özgün ve yaratıcı tasarımlara sahip markalarını bir araya getiren ve son dönemde genişleyen yaş grubuyla www.nuuba.com.tr adresinde çocuğunuz için en neşeli ve en tasarım giysileri bulacaksınız. Tüm markaları ve ürünleri incelemek ve satın almak için sizi www.nuuba.com.tr adresine bekliyoruz.

Nuuba&theGang çocuk giyim hakkında:

Nuuba&theGang bir reklamcı, anne, tasarım aşığı tarafından yaratıldı. Hayatın en benzersiz, en büyülü, belki de en değerli zamanı çocukluğun ve çocukların peşinden gitmek üzere, Nuuba&theGang Yonca Muslubaş tarafından kuruldu. Muslubaş, yaratıcılığa duyduğu aşkı, çocuklara duyduğu aşk ve birşeyler yaratma, üretme arzusuyla birleştirerek ortaya çıkarttı. Nuuba&theGang’i. Nuuba&the Gang felsefesi, dünyaya farklı bir gözle bakabilen çocuklar yetiştirme düşüncesiyle yaratıcılığı desteklemekten doğmuş.

Nuuba&theGang, www.nuuba.com.tr adresinde bebek ve çocuklar için tasarım giyim sunan bir online mağaza ile ilk adımını attı. Çatısı altındaki markalar ve ürünler seçilirken insana, doğaya, dünyamıza saygılı olmalarına önem veriliyor. Özgün tasarım temel kriter olmakla beraber dayanıklılığa ve fonksiyonelliğe de büyük önem veriliyor.

Web Site

nuubathegang1                    nuubathegang2

    Leave a Reply