Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Nefes Egzersizi-Nefesinle Potansiyelini Keşfet

13 Mart 2013

Nefes egzersizi… Gerçek potansiyelimize zihnimizdeki ve nefesimizdeki tıkanıklıkları çözdüğümüzde erişebiliriz. Doğal ve akışkan bir nefese sahip olmak hayatımızı da daha doğal ve akışkan yapar. İsteklerimizi gerçekleştirmek; hayattan zevk ve keyif almak kolaylaşır.
Dönüşümsel Nefes Terapisi  buna giden en kısa yolardan birisidir.

Nefesimizi açarak, Sağlık, Neşe, Mutluluk, Enerji ve Huzura kavuşmak; stresi yenmek, anlaşmazlıkların ve çatışmaların üstesinden gelmek kolaylıkla mümkün olmaktadır.

Seminerimiz sırasında kendini ve var olanı sevme ve tanıma sürecinde büyük adımlar atılıyor ve yapılan çalışmalarla birlikte pozitif düşünme ve yaşama alışkanlıkları yerleştiriliyor. Geçmişimizden taşıdığımız travmatik olayların izlerini silip, yaşamdan zevk almak, çoğumuzun unuttuğu istek, şevk, heyecan ve yaşama bağlılık duyguları ile yeniden temasa geçerek tekrar bir çocuk neşesine ve mutluluğuna ulaşmak mümkün oluyor.

Nefes Egzersizi Seminerin Faydaları:

Topluluk Önünde Konuşurken Nefesin Doğru Kullanımı
Sesin Etkili Kullanımı, Doğru Tonlamanın önemi
İletişim ve İfadede Daha Açık,
Etkili ve Sezgisel Olmak
Topluluk Önünde Konuşurken Heyecanını Kontrol Edebilmek
Netlik ve Kararlılık,
Denge, Sakinlik ve Huzur Neşe,
Canlılık ve EnerjiYaşama,
Kendine ve İşine Daha Pozitif Bir Yaklaşım

Konuşmacı: 
Yazar ve Mimoza Yaşam Merkezi?nin Kurucusu: Ülker Uzun Polat www.mimozayasam.com

26 Mart 2013 Salı / 19:00-21:00
Seminer Bedeli: 50TL + kdv

Ülker Uzun Polat

ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mezunudur ve Marmara Üniversitesi İşletme yükseklisans programını tamamlamıştır. 15 yıla yakın bir süre Arthur Andersen, NCR, Motorola gibi çok uluslu şirketlerde çeşitli görevler üstlenmiştir.

Evli ve iki çocuk annesi olan Ülker Uzun Polat, çocuklarının hayatına girmesiyle birlikte profosyonel iş hayatına ara vererek önceliğini hayatında huzur, denge ve mutluluk arayışına vermiştir. Bu süreçte Reiki, NLP, Taiçi, Yoga, Meditasyon, EFT, Kuantum Yaşam ve Nefes Koçluğu, Access- Bars, Meleklerle Koçluk eğitimlerini almış ve kendisine ait olan Mimoza Yaşam Merkezinde bu çalışmalarını herkesle paylaşmayı bir yaşam biçimi haline getirmiştir. İstanbul’un yanı sıra Türkiyenin değisik illerindeki okullarda ve kurumlarda kendi markası olan Dönüsümsel Nefes ve Yasam Koçluğu, Access-Bars eğitimlerini vermekte ve konularının uzmanlarıyla birlikte kisisel gelisim seminerleri organize etmektedir.

KAYIT :
info@annecee.com

    Leave a Reply