Bizi Takip Edin

Sağlık

Mustela Serum Fizyolojik

6 Mart 2018
mustela-serum-fizyolojik

60 yılı aşkın süredir bebekler, çocuklar ve anne adayları için ürettiği öncelikli doğal kökenli içeriklerden oluşan dermo-kozmetik ürünlerle tanınan Mustela markası, yeni ürünü Serum Fizyolojik’i kullanıcısıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Mustela Serum Fizyolojik bebek, çocuk ve yetişkinlerde göz ve burun temizliğinde güvenle kullanılabilecek.

Mustela Serum Fizyolojik İle Bebekler Daha Huzurlu

Tıkalı burnun temizlenmesini kolaylaştıran Mustela Serum Fizyolojik*, burun içi mukozasını nemlendirerek bebeklerin, çocukların ve yetişkinlerin rahat nefes almasına yardımcı olur.Yenidoğan ve bebeklerin günlük göz temizliğinde de güvenle kullanabilecek olan ürünü Mart ayından itibaren yetkili Mustela Eczaneleri’nde bulabilirsiniz.

Editöre Not: Mustela Serum Fizyolojik Is sınıfı bir tıbbi cihazdır. Ürünün Mart ayı lansman fiyatı: 32,90 TL’dir. Bir kutuda 20 doz ürün bulunmaktadır.

www.instagram.com/mustelaturkiye

www.facebook.com/mustelatr

www.twitter.com/mustela_tr

MUSTELA HAKKINDA

Fransız Expanscience Laboratuarları’nın Anne Bebek cilt bakım markası olan Mustela, 60 yılı aşkın süredir yenidoğanlar, bebekler, çocuklar, hamilelik öncesi ve sonrası dönemi için; bebekler, gebeler ve yeni annelere yönelik cildin özel tüm ihtiyaçlarına yenilikçi dermo kozmetik ürünler geliştirmektedir.

    Leave a Reply