Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Mother Kids Sanat Atölyesi

19 Nisan 2014

Mother Kids Sanat Atölyesi Çorlu’da İşletmeciliğini Çiğdem Haraç ve Esra Yüksel in yaptıkları Kids Sanat Atölyesi Esentepe Mahallesi Adnan Doğu Caddesi Palmira Evlerinde yer alan konsept binasında hizmete açıldı.

Mother Kids Sanat Atölyesi ile ilgili olarak bilgiler veren Çiğdem Haraç ve Esra Yüksel: “Annelere yönelik kurslar, geleneksel Türk nakışlan, keçe yapımı, ahşap kursları çocuklara yönelik olarak oyuncak atölyesi, seramik ve ebru sanatı. resim atölyesi yer alıyor” dediler.

Anne ve çocuk atölyesinde hafta sonları 2,5 saat hafta içi günlerde ise bir saatlik programlar şekilde gruplara kayıtlar devam ediyor diyen Haraç ve Yüksel: “2 – 6 yaş grubu çocuklar için keşfederek oynamalarını sağlayacak olan oyun atölyesi, 3-15 yaş çocuklar için resim atölyesi, oyun hamuru yapma ve oynama atölyesi, yaratıcı drama atölyesi gibi atölyeler mevcut. Şu anda 40 öğrenci çeşitli atölyelerde eğitim alıyor. 3-15 yaş arası tüm çocukların anneleri ile birlikte faydalanabilecekleri bir yer” diye konuştular.

Çiğdem Haraç ve Esra Yüksel: “Okul öncesi çocukların sanat ve sanat faaliyetleri ile erken yaşta tanışmasını sağlıyoruz. Çocukların fırçayı tutmasını, resim yapmasını, değişik materyalleri tanımasını, küçük yaşta kas gelişimlerini ve görsel zekalarını tanımalarını sağlıyoruz. Önce sanat yapıyorlar sonra oyun oynuyorlar. Her branşın branş öğretmeni var. Öğrenciler branş öğretmenleri eşliğinde atölye çalışmalarına katılıyorlar” şeklinde konuştular.

Web Site

motherkidssanatatolyesi1                    motherkidssanatatolyesi2

    Leave a Reply