Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Misbahçem Çiftliği

21 Ocak 2018

Misbahçem Çiftliği 2010 yılında İstanbul’un Beykoz İlçesine bağlı Cumhuriyet Köy’de yeşile ve doğaya önem veren meyve bahçesinde… 20’yi aşkın çeşit meyvesi ile, sadece mevsiminde yemeniz için; doğal, hormonsuz ve lezzetli meyvelerini, sebzelerini üretiyor. Misbahçe Çiftliği doğal ürünlerini dünya standartlarındaki üretimiyle tüm Türkiye’ye ulaştırmak hayaliyle kurulmuştur.

Mis Bahçem Çiftiği

BAHÇE

Yaklaşık otuzbin’e ulaşan ağacıyla tamamı doğal koşullarda çevre, insan ve havyan sağlığına zarar vermeden üretim yapıp, doğal kaynakları koruyarak, tarımda izlenelebilirlik ve sürdürebilirlik ile gıda güvenliğini sağlayıp, tüm dünyada geçerliliğe sahip olan “İyi Tarım Uygulaması”nın ilkelerini benimseyerek Tarım Bakanlığı’nın sağlık kriterlerine uygun üretimimiz ile meyve yetiştiren, ilaçsız tarım ile de doğal sebzelerini üreten bir bahçedir.

Mis Bahçem Çiftliği

Misbahçem

Herkesin sağlıklı beslenme hakkı olduğuna inandığından, ürünlerini hormonla değil, bal arılarıyla tamamen doğal yöntemlerle dölleyerek üretip, şehirlere göç eden insanların köylerinde özlediği lezzetleri, dalından kopartıp yediği mis kokulu meyveleri , sebzeleri ve doğal ürünlerini Türkiye’nin her yerine online satış yolu ile www.misbahcem.com’dan ve haftanın her günü açık olan çiftliğinden dalından toplayarak, her Pazar günü klasikleşen özellikle ailelerin ve okul gruplarının çokça rağbet ettikleri “Dalından Meyve Toplama” etkinlikleri ile çiftliğini doğa ve doğal ürün severlere açıyor.

Her türlü sorunuz için bize her zaman 0 216 434 89 18 no’lu telden ve iletisim@misbahcem.com ‘dan ulaşabilirsiniz. Meyve toplamak için çiftlik adresimiz: Cumhuriyet Köy Ova Yolu No:1 Beykoz/İstanbul (lütfen gelmeden önce sezonda hangi meyveler olup olmadığını sormak için arayınız)
_

    Leave a Reply