Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Meal Box Partilerin Yeni Trendi

31 Ekim 2014

 

Taze, sağlıklı, lezzetli yemekler sunan Türkiye’nin en yeni gurme yemek zinciri Meal Box, 10 kişiden 150 kişiye kadar toplu ev ya da ofis davetleri için oluşturduğu paketler ile partilerin vazgeçilmezi.

Gurme lezzetleri evlere servis eden Meal Box, parti paketi hizmeti ile artık özel günlerinizde de yanınızda. Zeytinyağlı dolmadan içli köfteye birbirinden farklı gurme çeşitlerle partilerde lezzet şöleni yaratıyor. Nişan, düğün, doğum günü, iş yemekleri ve arkadaş toplantılarınızda Meal Box’ın çok çeşitli lezzetli yemek alternatifleri ile fark yaratmak mümkün.

Parti, altın günü, nişan ve kına paketi olarak 4 konsepte özel menüler oluşturan Meal Box, tercihini gurme lezzetlerden yana kullananlara ayrıca kendi menüsünü oluşturma fırsatı da tanıyor.

10 ile 17 kişilik porsiyonlarla zeytinyağlı yaprak sarmadan, özenle hazırlanmış içli köfteye, domates soslu İsveç köfteden Moğol usulü sebzeli tavuk erişteye kadar farklı lezzetler 3 gün gibi kısa bir sürede teslim garantisiyle kapınızda. Üstelik kısa bir süreliğine tanıtım için Meal Box’ın parti paketlerini %25 indirimli olarak sipariş verebilirsiniz.

Sipariş vermek için ;

Web Site 

İLETİŞİM

TEL: 444 9 434   

mealbox1                    mealbox2

 

 

    Leave a Reply