Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

Kitap

Manyak Anne

10 Aralık 2017

Ben Değil, Hormonlarım Yaptı!

Şebnem Seçkiner’in kaleme aldığı, anne ve anne adayları tarafından merakla beklenen kitap “Manyak Anne” Destek Yayınları’ndan çıktı. Okumaktan büyük haz duyacağınız bu kitap ile bir annenin en samimi itiraflarına şahit olacaksınız.
Manyak Anne, hamileliği ile birlikte gazetecilik mesleğini bırakan ve çocuğunu kendi büyütmek isteyen bir annenin sıcacık hikayesini sansürsüz bir şekilde anlatıyor. Bir buçuk sene tam zamanlı ev kadınlığının/anneliğin ardından tekrar iş hayatına dönmeye çalışırken “İkinciyi düşünüyor musunuz?”, “Bakıcı gelmezse siz mi işe gidemezsiniz, eşiniz mi?” gibi sorularla karşılaşan ve freelance çalışmaya karar veren bir annenin hikayesini konu alıyor. Okurken kimi zaman kendi yaşamınızdan izler bulabileceğiniz, kimi zaman da “Nasıl yani, böyle anneler de mi varmış?” diyeceğiniz keyifli bir kitap olacak.

Şebnem Seçkiner Hakkında
1978 yılı İstanbul doğumlu Şebnem Seçkiner, Avusturya Lisesi’ndeki eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesini kazandı. Sabah gazetesinde Mimoza dergisinde Almanca Türkçe çeviri yaparak işe başladı. Muhabirlik, editörlük ve Dış Haberler Servisi’nde çalıştı. 2003 yılında Vatan gazetesi hafta sonu eklerine transfer oldu. 2006’da Madame Figaro Yazı İşleri Müdürlüğü görevinden sonra 2009 Eylül’de, 4 aylık hamileyken çocuğunu kendi büyütmeye ve bir süre işe ara vermeye karar verdi. Freelance çalışmaya başlayan Şebnem Seçkiner, kendi bloğu www.manyakanne.com ‘da ve çeşitli dergiler ve gazeteler için yazmaya devam ediyor.

    Leave a Reply