Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

Kurucu

Figen Atasaral, 12 yıllık özel sektör deneyiminden sonra, kızının dünyaya gelmesi ile çalışma hayatına ara verdi. Kızına kendi bakmak durumunda olan Atasaral, iş hayatına geri dönmeye karar verdiğinde evden çalışabileceği bir alan yarattı. Annelik ile ilgili dijital bir platformun reklam yöneticiliği görevini üstlendi. Zamanla yöneticiliğini yaptığı dijital platformların sayısı arttı ve Atasaral, içerik yönetimi ve satış  konusunda da mesleki gelişimini tamamladı.

2011, 2012 ve 2015 yıllarında Çocuk Şenliği düzenleyen Atasaral, aynı zamanda www.annece.com  ve Türkiye’nin ilk ‘Kadın Kariyer Sitesi olan www.hikayesigirisim.com ‘un  kurucusu.

Aynı zamanda bir sosyal girişimci olan Figen Atasaral, evden çalışmaya başladığı günden beri, aynı yöntemle iş hayatında olan girişimci kadınları desteklemektedir.

Sürekli öğrenim fikrini benimseyen Atasaral, 2019 yılında kurduğu N&B Danışmanlık bünyesinde, pazarlama, satış, kişisel gelişim ve eğitim hizmetleri vermeye devam etmekte, aynı zamanda birçok sosyal sorumluluk projesini yönetmektedir.