Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

Sağlık

Klorane İle Yüz ve Vücut Bakımı Bebeklikte Başlasın

3 Kasım 2014

            
Klorane Bébé Kalendula Ekstreli Yüz ve Vücut Bakım Kremi
Klorane Bébé Crème Hydratante Vitaminée

Klorane Bebeklerin nazik cildini calendula (aynısafa çiçeği) ekstresi ile yatıştıran Bébé Creme Hydrante Vitaminéein içeriğindeki A ve E vitamini, cildi dış ataklara karşı korur, gliserin, shea ve kartam yağı ise cildi besler.

Bebeklerin cildi ince, duyarlı ve az yağlıdır. Bu yüzden tahrişlere ve mikroplara karşı direnci daha düşüktür. Bu yüzden ebeveynler, özellikle yenidoğan ve bebeklik döneminde temizlik, hijyen ve bakıma çok önem vermelidirler. Bebek cildi yağdan yoksun olduğu için koruyucu bakıma ihtiyaç duyar. Annelerin, bebeklikte başlayan yüz ve vücut bakımına özen göstermesi gerekir.

Nemlendirmenin Önemi

Bébé özellikle banyodan sonra nazik bebek cildinin kurumaması için yüz ve vücuda bakım sağlayan nemlendirici bakım kremini kullanmayı tavsiye ediyor.

Bebeklerin nazik cildini kalendula ekstresi ile yatıştıran Bébé Crème Hydratante Vitaminée, E ve F vitamini ile cildi dış ataklara karşı korur. Gliserin, shea ve kartam yağı ile cildi besler.Bebeklerde yüz ve vücuda nazik hareketlerle uygulanır.

PERAKENDE SATIŞ FİYATI: 200 ml – 32 TL

NOT: Pierre Fabre Dermokozmetik’in bitkisel içerikli ürünlerinden oluşan, 45 Yıllık deneyime sahip ve Avrupa pazarının lider markalarından Klorane, yeni ürün yelpazesi  Bébé Créme Hydrante Vitaminée sadece yetkili eczanelerde satılıyor.

 kloranebebekbakım1                    kloranebebekbakım2

    Leave a Reply