Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Kid-Movie

19 Nisan 2014

Çocuklar İçin Sinema Projesi

Okul öncesi eğitim veren anaokullarına yönelik geliştirilen proje, çocukların rahat ve güvenli bir ortamda film izlemelerini sağlamaktadır.
Her ne kadar çocuk tiyatrosu anaokulları çocuklarına yönelik gösterimler yapsa da, sinema salonu konusunda tam anlamı ile bu tarz bir ortam sağlanamamıştır.

Başlıca sorunlardan birisi sinema salonlarının alışveriş merkezlerinde konumlanmış olması ve dolayısı ile giriş çıkış organizasyonlarının sağlıklı yapılamamasıdır. Ayrıca sinema salonlarının büyüklüğü nedeni ile de seansı çocukları ile izlemeye gelen ebeveynler ve diğer izleyici çocuklar nedeni ile rahat bir ortam olanağı bulunmamaktadır.

Çocuklara Yönelik Reklam ve Filmler

Bütün bunlara ek olarak hala film öncesi gösterilen reklam ve diğer filmlerin fragmanları da bazen çocukların keyfini kaçıracak ve hatta onları korkutacak türden olabilmektedir.
Birkaç sinema salonu dışında yapılan gösterimler klasik sinema salonu dizaynına uygun olarak tamamen karanlık ve yüksek ses düzeyi ile yapılmakta bu da küçük çocukların sinema keyfini gereksiz korku ve paniğe dönüştürmektedir.

AVM Salonları

AVM içerisindeki sinema salonlarının kira maliyetleri nedeni ile ufak bir kese kağıdı içerisindeki popcorn için nerede ise sinema bileti kadar bedel ödemek durumunda kalmanız ise ayrı bir sorundur.

WC ve lavabo ihtiyacı ise umuma açık alanlarda sağlanmakta ve hijyenik açıdan çocuklar ve sorumlu eğitmen arkadaşlar zorlanmaktadır.
Bütün bu nedenlerden dolayı gerçekleştirilen projemiz 50 koltuk alabilecek bir salona serpiştirilen çocuklara özel 35 koltuk ile rahat konforlu bir salon keyfi sunmaktadır.

Ses düzeyi tamamen yaş grubuna özel seviyelendirilmiş olup seyir esnasında ise çocukları rahatlatacak bir ışık düzeyi sabit olarak açık tutulmaktadır.
Salonumuz için gerekli olan yangın ihbar, sprink yangın söndürme sistemi ve yangın kaçış kapısı uygulanmış olup iklimlendirme ve havalandırma sistemi ile de tertemiz sıcak bir mekan yaratılmıştır.

Popcorn ve su gibi yan harcamalar ise salon kiralama bedeline dahil edilmiştir.
Ayrıca seyir öncesi herhangi bir reklam ve fragman gösterimi olmayıp onları sadece ve sadece izleyecekleri film ile baş başa bırakmaktayız.

Curcuna Kid Movie

Sinema salonumuzun çalışma tarzı tamamen salon kiralamaya yöneliktir. Film seansı boyunca salonumuz sadece ve sadece size ait olacak ve bu kiralamaya seyir öncesi ve sonrasında bahçe katı bekleme ve oyun salonumuz ile bahçemiz kullanımınıza açık olacaktır.
Mekanımızda bulunan akvaryum, tavuklar, kaplumbağa ve köpeğimiz çocuklar için ayrı bir eğlence olacaktır.

Çocuklarınız için planladığınız doğum günü organizasyonlarınızı artık kid movie? de gerçekleştirebilirsiniz.
Geniş bahçesi, rahat ortamı ile kid movie çocuklarınız için eğlenceli bir mekan.

Ataşehir merkeze bir kaç dakika uzaklıktaki yerimiz 10-20 kişilik doğum günü partilerinize ev sahipliği yapabilmektedir.
Çocuklarınız parti organizasyonu içerisindeki aktivitelerde eğlenir iken sizler ister bahçenin keyfini çıkarır isterseniz de sinema salonumuzda dilediğiniz filmi seyredebilirsiniz.

Parti organizasyonu bünyesi içerisindeki aktivite ve ikramlar için lütfen bizi arayınız.
Mekanımız içerisinde yer alan mutfağımız da hazırlanacak ikramlar hiç bir yerde bulamayacağınız lezzetleri size sunacaktır.
Sihirbaz, ilüzyonist ve benzeri ekstra aktiviteler içinde yardımcı olmaktayız.

Web Site

İLETİŞİM: 

Atatürk mah.Vatan cad.No:37 Ataşehir/ İSTANBUL

Tel : 0 216 455 73 31

Gsm: 0 553 669 92 94

kidmovieparti1                    kidmovieparti2

    Leave a Reply