Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Jou Jou Parti Merkezi

19 Nisan 2014

Jou Jou Parti ve Aktivite Merkezi, Şubat 2007’de kuruldu. Her şeyden önce, ana okulu öncesi, çocukların saatlik olarak yaşıtları ile bir araya gelecekleri, konusunda uzman öğretmenler gözetiminde oyun oynayabilecekleri, çok kalabalık ya da karmaşık olmayan, ancak bunun yanında çocukların sağlıklı fiziksel ve zihinsel gelişimini destekleyecek yeterli miktar ve kalitede uyaran bulunan bir yer hayal ettik. Hafta içi saatlerimizi sadece oyun gruplarına ve eğitsel faaliyetlere ayırdık.

Bu amaç doğrultusunda mekanımızı da çocukların ebeveynlerini görmeden oynayabilecekleri, ancak ailelerin onları izleyebilecekleri şekilde tasarladık. Giriş katta çocuklarımız kendilerine ait alanda oynarken, ebeveynler diledikleri takdirde veli bekleme salonumuzda televizyondan kapalı devre kamera sistemi ile çocuklarını izlerken çaylarını yudumlayabilmektedirler. Yine isteyen veliler parti evinin çocuk gelişimi kitaplığından  faydalanabilirler.

Hafta sonları parti evinde doğum günü partileri, sınıf toplantıları, okul ve özel gün kutlamaları, temalı partiler gibi aktiviteler düzenlenmektedir.

Parti Evi çocukların yeteneklerini geliştirebilecekleri, arkadaşlarıyla sosyalleşebilecekleri ve enerjilerini boşaltabilecekleri eğlenceli bir mekandır.

Web Site

İletişim:

1787 Muharrem Candaş Sokak No: 11/A

Bostanlı- Karşıyaka/İZMİR

Tel              : 0 232 362 72 74

E-Posta      : info@jou-jou.org

joujoupartimerkezi1                    joujoupartimerkezi2

 

    Leave a Reply