Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

İBB ve Sütaş ile Çocukları Eğlendi, Büyükler Bilgilendi

17 Eylül 2012

Sütaş İstanbul

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çocuk Meclisi’ nin desteği ile Sütaş ana sponsorluğunda çocuklara özel bir şenlik düzenlendi. 2 Eylül Pazar günü Caddebostan Dalyan Parkı’ nda kurulan alanda gerçekleştirilen şenlikte çocuklar doyasıya eğlendi.

Sütaş İstanbul

Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren İBB Çocuk Meclisi… Sütaş ana sponsorluğunda Y Kare PR ve AnneCee Organizasyon işbirliği ile Caddebostan Dalyan Parkı’nda “Çocuk Şenliği” düzenledi. Etkinliğe katılan 0-12 yaş arası minikler ve ebeveynlerine yönelik düzenlenen oyunları, aktiviteleri ve bilgilendirici seminerleri ile Çocuk Şenliği ziyaretçi akınına uğradı.

 

İstanbul FM’ in medya sponsoru olduğu Caddebostan Çocuk Şenliği, katılımcı çocuklarla birlikte yapılan sabah sporu ile başlarken kurulan etkinlik çadırlarında çocuklar çember çevirme, hedefini bul, parmak boyası, kalem atma, halka atma, mozaik çerçeve yapma, bilim oyunları, topaç çevirme, ipli çekme, sihirbazlık yüz boyama ve sosis balon etkinlikleriyle keyifli vakit geçirirken ebeveynler de uzman kişiler tarafından verilen seminerlerle bilgilendirildi.

Minikler Unutamayacakları Bir Gün Geçirdiler

Modern ve geleneksel oyunların dışında keyifli yarışmalar ile sportif aktivitelerin de olduğu şenlikte aileler uzun süre unutamayacakları bir gün geçirdiler. Etkinlik boyunca İBB Çocuk Meclisi kurduğu stantta İstanbul’un çocuklarına Başkan ve Çocuklar cd si, çeşitli hikâye kitapları, oyun cd leri, balon ve çeşitli hediyeler dağıttı. Ana sponsor Sütaş’ın maskotu etkinliğe renk kattı.

İlköğretim çağındaki çocuklarımızın

özgüvenini geliştirmeyi ve temsil kabiliyetini artırmayı; çocuk gelişimi, sosyal konulara duyarlılık içinde olarak, bu konularda bilimsel gerçeklere uygun şekilde aktif rol almalarını, içinde yaşadığı ülkesinin, milletinin, milli ve kültürel değerlerini, örf ve adetlerini kavramalarını ve geleceklerine güvenle bakabilmelerini sağlayacak eğitim, kültür, sanat ve spor etkinliklerinde bulunmayı kendisine amaç edinen İBB Çocuk Meclisi, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Her sene geleneksel olarak düzenlenecek olan “Caddebostan Çocuk Şenliği” nin birincisine olan katkılarından dolayı Chicco, Can Bebe, Davinci Learning TV, Gel Oyna Oyun Merkezi, Febris Danışmanlık, Kidszone Çocuk Aktivite Merkezi, Özek Kadıköy Koleji, Sim Animasyon ve Yoyo Kids Club’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Şenliğimizin Show TV’de çıkan haberini buradan izleyebilirsiniz.

Ayrıca şenliğimizin diğer fotoğraflarını Etkinlik Sayfamızdan takip edebilirsiniz.

ibbsutascocuksenligi                    ibbsutaseglence

    Leave a Reply