Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

www.hikayemasal.com

1 Kasım 2013

Hikaye Masal : Aslında Fizik Mühendisiyim.(Hacettepe Üni.) Mezun olduktan sonra birkaç sene devlette mühendislik yaptım. Ardından özel bir şirkette uzunca bir süre test mühendisi ve proje mühendisi olarak çalıştım. Şu an çalışmıyorum, bolca vaktimi alan sitemle ilgileniyorum.

www.hikayemasal.com adlı sitemiz henüz çok yeni. 1 yıl olmadı ama hikâyesi çok eskilere dayanıyor. Hamileliğimin başından beri oğlum ile ilgili tuttuğum notlarımı kitap yapmaya karar verdim. Bu kararımı gerçekleştirip “Ege’nin Kitabı- Anne olunca her şey başka” adlı kitabım raflarda yerini bulunca başladı yeni maceram.

Oğluma küçüklüğünden beri anlattığım masalları derlemeye başladım. Baktım ki bu iş çok hoşuma gidiyor yazmaya devam ettim. Ardından masallarımı farklı seslerden sesli masal olarak paylaşmaya başladım. Siteye koyduğumuz masallarımız için bir de IOS ve Android uygulamaları yaptık. Anne babalar çocuklarına içerik açısından endişe etmeden gönül rahatlığı ile masallarımı dinletebilirler. İsteyen herkesi masal okumaya davet ediyorum.

Masallarımın dışında bir de ana baba hikâyelerim var. Kendi hayal gücümü kullanıp yazdıklarım dışında tüm anne ve babaları kendi hikâyelerini yazmaya davet ediyorum. Bunları sadece yazılı olarak sitemde paylaşıyorum.

Gülden Görgülü Güler
Web Site
Facebook

İnstagram

egeninkitabi                    masaldinle

  • Reply
    Devrım Atılkan
    1 Kasım 2013 at 14:36

    Hatıka bır ıs yapmışsınız 🙂

Leave a Reply