Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Hem kaliteli hem de ucuz..BEBAK..

16 Aralık 2011

 

Çatlak Kremi

Çatlak Kremi Sigara, alkol, stres bir yana yanlış kullanılan kimyasal ürünler cildimizin erken yaşlanmasına sebep oluyor.Kullanacağımız kozmetik ürünlerini çok dikkatli seçmemiz gerekiyor.

Sora Kozmetik’in 2011 yılının başından bu yana bünyesine kattığı BEBAK ACI BADEM ÜRÜNLERİ ise makyaj temizliğinden, hamilelik çatlaklarından, nemlendirmeye kadar pek çok kadın tarafından tercih ediliyor.

Ne kullanırsam kullanayım bir türlü memnun kalmadığım el kremi sayesinde tanıştım BEBAK ile..

Çatlak Kremi Devamlı kuruyan hatta çatlama durumuna gelen ellerim, BEBAK ile kendine geldi.Acı badem ile yapılmış kremi sürdüğünüzde mis gibi badem kokusu yayılıveriyor.

Çatlak Kremi

Çatlak Kremi Bebak ürünleri arasında acı badem makyaj temizleme sütü , bebak acı badem makyaj temizleme süt mendili , bebak acı badem nemlendirici bakım sütü , bebak acı badem kremleri , bebak acı badem cilt el vücut kremi,bebak acı badem gül suyu , bebak acı badem soft krem. Doğal güzellik geleneğimize yeni eklenecek olan ürünleri de var tabii . Çok kısa bir sürede krem grubuna gece , gündüz kremleri ve vazelinde eklenecek.

Fiyatı da oldukça uygun..Bebak?ta fiyatlar 4 TL ile 10 TL arası değişiyor. İnsanlar ucuz ürüne çok güvenmiyor günümüzde fakat Bebak söz konusu olduğunda durum değişiyor.

Bebak ürünleri bundan sonra vazgeçemeyeceğim ürünler arasına girdi. Sizde incelemek isterseniz,

Facebook.com/BebakAciBadem

adresimizden bebak’ın yaptığı kamyanyalardan faydalanabilir ve yeniliklerinden

daha kolay haberdar olabilirsiniz.

    Leave a Reply