Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Gerçek Karda, Sürpriz Hediye

26 Nisan 2014

GERÇEK  KARDA  AİLECE  EĞLENCE SİZİ BEKLİYOR!

Dört mevsim kış sporlarının yapılmasına ve kar oyunlarının oynanmasına olanak sağlayan Türkiye’nin ilk snowparkı “Torium Snowpark”  çocuklara ve ailelerine gerçek kar üzerinde unutulmaz bir eğlence fırsatı  sunuyor.

Torium Alışveriş Merkezi içerisindeki Türkiye’nin ilk ve tek kapalı kar eğlence merkezi “Torium Snowpark”ın kar kalitesi, Uludağ ve Kartalkaya gibi önemli kayak merkezlerini aratmayacak niteliktedir. Kar yarışmalarından kızakla kaymaya, kartopu oyunundan  kardan adam yapmaya kadar birçok eğlenceli kış oyununun oynanmasına imkan vermektedir. Ayrıca uzman eğitmenler ile 100 metre uzunluğundaki 6 sıçrama rampalı snowboard ve kayak eğitim parkurlarıyla kış sporuna ilgi duyanlara haftanın 7 günü eğitim ve hizmet verilebilmektedir. Snowpark’ta, misafirler kıyafet dahil her türlü kayak malzemesini yanlarında taşımaya gerek duymadan tesisten temin edebilmektedir.

 

Sizde  Torium Snowpark?ta eğlence dolu birgün geçirmek isterseniz yapmanız gerekenler;

30 Nisan Çarşamba gününe kadar yorum bırakanlar arasında rangdom.org aracılığı ile yapılacak çekiliş ile bir kişiye 3 kişilik giriş davetiyesi annecee sayfamızdan hediye edilecektir.

  • Biletler ismi yazan talihli dahil  3 kişiliktir
  • 5 nisan ? 31 mayıs 2014 tarihleri arasında (HAFTA İÇİNDE)  11:00 ? SON GİRİŞ 20:00 saatleri arasında resmi tatiller ve hafta sonları hariç geçerlidir.

 Web Site

snowpark1                    snowpark2

Leave a Reply