Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Geleneksel Ramazan Eğlenceleri İstanbul Akvaryum’da!

9 Temmuz 2013

İstanbul Akvaryum Ramazan’a hazır. Bu özel ayı doyasıya yaşatacak birbirinden eğlenceli aktiviteler, bir ay boyunca her hafta sonu İstanbul Akvaryum’da olacak.

Kurulduğu günden bu yana ziyaretçilerine en iyi hizmeti sunarak… Onları Dünya denizlerindeki canlılarla buluşturan İstanbul Akvaryum, Ramazan ayında da ziyaretçilerine dolu dolu bir program sunuyor.

İçerisinde birbirinden ilginç türlerin bulunduğu yaklaşık 1.500 çeşit, toplam 15 bin adet deniz ve kara canlısı ile Dünya’nın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum,

Ramazan ayı için hazırladığı birbirinden güzel ve keyifli etkinliklerle Ramazan coşkusunu akvaryuma taşıyor. Ramazan ayı boyunca her gün; pandomin gösterileri, tahta bacak show, akvaryumun sevimli maskotu Sharki, denizkızı, meddah gösterisi, Hacivat ve Karagöz gösterileri, neyzen ve semazen gösterilerinin sunulacağı dolu dolu bir aktivite programı hazırladı.

Florya’da bulunan İstanbul Akvaryum normal dönemde olduğu gibi Ramazan ayında da Taksim, Laleli, ve Sultanahmet bölgelerinden İstanbul Akvaryum’a ücretsiz servislerle ulaşım imkanı devam edecek.

Web Site

İLETİŞİM:

Mesut YILMAZ / 0530 265 74 43 / mesutyilmaz@elalemiletisim.com
Serap AKKUŞ / 0543 503 55 34 / serapakkus@elalemiletisim.com

Elalem İletişim Danışmanlığı – 0(216) 680 28 45 / 0530 265 74 43

    Leave a Reply