Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

Eğitim

Çocuklara Kelebek ‘lerle Temizlik Eğitimi

1 Kasım 2013

RENKLİ, SEVİMLİ, GÜVENLİ VE DAYANIKLI POLYESTER KELEBEK ÇOCUK LAVABOLARI…

Erken Çocukluk Eğitimi’nin önemini kavrayarak değişen dünyamızda araştıran, yenilikleri merak eden, gelişen çocuklarımızın ihtiyaçlarını geliştirme… Hayata geçirebilme prensibini ilke edinmiş eğitim kurumları, anaokulları, hastane, restaurant, oteller , alışveriş merkezleri , parti evleri, belediye ve özel kuruluşların… Oyun alanları düzenlemelerine yönelik projeler üreten Bersa’nın son ürünü çocuklar için polyester renkli lavabolar ve aynalar.

“Yine Anaokulu, Yine Lavabo Dehşeti”

haberlerine son verecek bir uygulama ile kırılmaz, dayanıklı, hafif, güvenli ve hijyen özelliği olan renkli lavabo ve aynalar kelebek, yunus, kaplumbağa gibi sevimli şekilleri ve renkleri ile dikkatleri çekiyor. Minikler için özel olarak üretilen lavabo modelleri ve aynalarla dekore edilmiş banyo ve tuvaletler onlar için özgün, eğlenceli ve güvenli bir ortam oluşturuyor. Bersa eğlenceli lavabolarla çocukları suyla barıştırıyor.

Bersa Genel Müdürü Beril Ötügen Savun

özellikle okul öncesi eğitim kurumlarında yaşanan üzüntü verici olaylardan yola çıkarak; lavaboların kırılmaz, dayanıklı ve sağlıklı olmasının önemi üzerinde durduklarını belirtti. Polyester malzemeden üretilen sevimli lavabolar istenilen şekil ve renkte olabildiği gibi, 3’lü, 4’lü tezgah şeklinde de üretilebiliyor.

Patentli çocuk lavabo modellerini çeşitlendirmek istediklerini belirten Beril Ötügen Savun, sevimli lavaboların okul öncesi eğitim kurumları, hastane, rehabilitasyon, alışveriş merkezleri, restaurant ve otellerdeki çocuk tuvaletlerinde yaygınlaşması gerektiğini belirtti.

Web Site

tuvaletegitimi1                    tuvaletegitimi

 

    Leave a Reply