Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Ceyo

19 Nisan 2014

Ceyo Ortopedik Sandalet Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1964 yılında kurulmuş olan sektörün öncü ve lider kuruluşudur. Kuruluşundan bugüne kadar üretmiş olduğu modellerle ayak sağlığı başta olmak üzere kalite, kullanım rahatlığı gibi konularda uzmanlığıyla tanınan bir markadır.

Türk Patent Enstitüsü tarafından Türkiye?nin tanınmış markaları statüsünde tescil edilmiştir. Terlik, sandalet ve ayakkabı üretimi yapan CEYO Türkiye genelinde 1500 yetkili perakende satıcı ve Türkiye’nin seçkin AVM ve Caddelerinde yer alan 52 Kurumsal mağazayla perakende sektöründe yer almaktadır.

Amerika, Japonya, Portekiz, Lübnan, Suriye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Yunanistan, Ürdün, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Libya, Umman, Azerbaycan, Gürcistan, Kenya, İran, Irak, Mısır, Nijerya, Karadağ başta olmak üzere 25 ülkeye ihracat yapan Ceyo, aynı zamanda yurt dışı perakende zinciri ve mağaza açma projelerini de yürütmektedir. Yurt dışında Kuzey Kıbrıs ‘da 2, Suriye’de 4, Lübnan’da 5, Birleşik Arap Emirlik’lerinde 3, Karadağ’ da 1 ve Gürcistan’da 2 olmak üzere toplam 17 kurumsal mağaza ve 200’ü aşkın satış noktasında satılmaktadır.

Müşterilerimizin markamıza duyduğu güvenin sorumluluğu ve Türkiye’nin tanınmış markaları arasında olmanın gururunu yıllar boyu taşımayı hedefliyoruz.

Web Site

İletişim:

Mehmet Akif İnan Caddesi No:68-A Esenler / İSTANBUL

ceyologo

 

    Leave a Reply