Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

Sağlık

Bebekler İçin Diş Macunu

19 Nisan 2014

R.O.C.S.

Beden sağlığımız ağız sağlığımız ile başlar. Yapılan araştırmalar kötü ağız hijyenin kalp damar hastalıklarını artırdığı, vücut direncini azalttığı, yaşam kalitesini önemli ölçüde bozduğunu göstermiştir. Dişlerin estetiği bozulduğunda kişinin kendine güveni azalır. Diş kaynaklı ağız kokusu sosyal yaşamı oldukça olumsuz etkiler. Kötü ağız hijyeni bebeklik ve erken çocukluk döneminde başladığında ise yeterince önlem alınmazsa ömür boyu peşimizi bırakmaz.

Genel sağlığın korunmasında en önemli adım ağız sağlığının korunmasıdır. Dentavit, bu bilinçle ağız ve diş sağlığını korumaya ve iyileştirmeye yönelik en son geliştirilen ürünleri tedarik etmektedir. Bebek, çocuk ve yetişkinlerin daha iyi ağız sağlığı için ekstra faydalar sunan, etkili, doğal, güvenli ürünlerin ithalatı, dağıtımı ve yanıtımı tarafımızdan yapılmaktadır.

Dentavit ürünlerinin etkinliği klinik çalışmalar ve laboratuvar testleri ile belgelenmiştir.

R.O.C.S.® Baby (0-3) bebekler için diş macunu, Papatya özlü ve Ihlamur Özlü

İlk dişin çıkması ile birlikte bebeğiniz ilk diş macunu ve diş fırçasına sahip olmalıdır. Günde 2 kez dişlerin temizlenmesi önerilir. Bebeğinizin tek bir dişi çıkmış olsa bile temizlenmesi gereklidir.

– R.O.C.S Baby bebek dişleri, diş minesine zarar vermeden nazikçe temizler (RDA=19).

– Mineral içeriği gelişmekte olan diş minesini mineraller ile destekler.

– Huş ağacından elde edilen doğal ksilitol içeriği çürüklere karşı güvenli koruma sağlar.

– Papatya özleri diş patlama dönemlerinde iltihabı gidererek bebeği rahatlatır. Aktif Bileşen Alman Camomile Matricária recutíta?dır. Camomile (Papatya) sağlık alanında en çok kullanılan bitkilerden biridir. Anti-enflamatuar, hemostatik, antiseptik ve analjezik etkileri bulunmaktadır.

– Doğal formülü huş ağacından elde edilen ksilitol içerir.

– Bebekler genellikle diş macununu yuttuklarından, florid, sakarin, sodium lauryl sulphate, paraben, yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermez. R.O.C.S. Baby bebekler tarafından yutulabilir.

Web Site

bebeklericindismacunu1

    Leave a Reply