Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Babalar Günü Uçurtmalarla Kutlandı

25 Haziran 2013

 

Babalar Günü… Y Kare PR ve AnneCee Organizasyon tarafından, İBB Çocuk Meclisi’ nin desteği ile düzenlenen “Doğa Koleji 2. Caddebostan Çocuk Şenliği”, Babalar Günü kutlamalarının en güzel adresi oldu.

Y Kare Pr ve AnneCee Organizasyon tarafından, İBB Çocuk Meclisi’nin desteği ile her yıl geleneksel olarak düzenlenecek olan “Caddebostan Çocuk Şenliği” ne bu yıl Doğa Koleji ana sponsor oldu. Ford  Şahsuvaroğlu’ nun da katkıları ile düzenlenen şenliğe ailelerin ilgisi büyüktü.
Şenlikte, karnelerini alan çocuklar, uçurtmaları ile “özgürlüğe merhaba” derken; Suadiye Sahil Yolu; babaları için unutulmaz bir kutlamanın tek adres oldu. Aileleri ile doyasıya eğlenen babalara, Babalar Günü’ nün anısına çocukları ile birlikte çekilmiş fotoğrafları armağan edildi.

16 Haziran Pazar günü yapılan “Doğa Koleji 2. Caddebostan Çocuk Şenliği” saat 11:00 da katılımcı çocuklarla birlikte yapılan sabah sporu ile başladı. Çocuklar, sponsor firmalar tarafından kurulan etkinlik çadırlarında gün boyu keyifli aktivitelerle vakit geçirirken, ebeveynler uzman kişilerin seminerlerleri ile bilgilendi. Beyblade turnuvası, Pepee konseri, kukla gösterisi vb aktivitelerle dopdolu olan günün sonunda saatler 18:00’i gösterdiğinde uçurtmaların göklere yükselişi ile şenlik son buldu. Uçurtmalar, ziyaretçi çocuklara sponsor firmalar tarafından ücretsiz dağıtıldı.

Doğa Koleji 2. Caddebostan Çocuk Şenliği’ ne katkılarından dolayı Banvit, Boanda, Cevahir Otel, Davinci Learning, Doğa Koleji, Düşyeri, Ebebek, Ford Şahsuvaroğlu, Goo.n, Hasbro, İstanbul Akvaryum, My GYM  (Bağdat Caddesi), Panço, Superfresh, Sütaş, Yap! Yaratıcı Araştırmacılar Platformu’ na teşekkür ederiz.

    Leave a Reply