Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Avvio Anne-Bebek Çantaları Üreticisi

19 Nisan 2014

1969’dan günümüze biriken tecrübe ve tescilli kalitesiyle, çanta, anne bebek bakım çantaları ve valiz üretiminde , Avvio markası annelerin ilk tercihi olmayı başarmıştır.

Avvio çantaları, 6500 m2 kapalı alanda, son teknoloji ürünü makinalarla, kendi bünyesindeki modelhane, imalathan… Kesim, baskı, depolama ve ambalajlama bölümleri ile segmentinde Türkiye’nin en büyük üretim kapasitesine sahip, entegre bir tesiste üretilmektedir.

Kullanışlı, ergonomik aynı zamanda şık ve kaliteli ürünler ile tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan avvio… Ürünleri, çözümleri, satış sonrası hizmetleriyle sağladığı güvenilirlik ve yüksek iş ahlakı ile annelerin ilk tercihi olmayı, geleceğimizin teminatı bebeklerimiz için değer yaratan ve ailelerin yaşam kalitelerine katkıda bulunan bir şirket olmayı kendine misyon edinmiştir.

Avvio’nun vizyonu tüketicilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak, yüksek nitelikli ve global standartlara uygun oluşturulan, üretim, dağıtım, pazarlama ve online satış yapısı ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktır.

Web Site

İletişim:

Gümüşsuyu Cad. Cebe Alibey Sok. No:10 Kat:3 Topkapı Zeytinburnu/İSTANBUL

TEL: 0212 482 00 98

 

avvio

    Leave a Reply