Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Akileineile Yüksek Performanslı Spor

23 Mayıs 2018

Spor yapmak, sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazları arasındadır bir de yüksek performanslı yapılan sporlar vücuda tahminizden daha çok fayda sağlar. Sağlıklı beden için yapılan spor; öncesinde yeterli hazırlık yapılmadığında ve vücut yeteri kadar korunmadığında,kas yırtılmaları, şişme, kabarcık oluşumu, kas ağrısı gibi günlük aktiviteye ara vermeyi gerektirecek sorunlara neden olabilir.
Fransa’nın 1 numaralı ayak bakım markası Akileine, spor esnasında yaşanacak problemleri ortadan kaldırmak ve sporculara yüksek performans sağlamak amacıyla özel olarak formüle edilmiş 4 tane spor ürününü yüksek performanslı spor için sunmaktadır.
– Start Isınmaya Yardımcı Jel spor öncesi ısınmaya vakti az olanların, soğuk hava veya yağmurda spor yapanların ve kış sporlarıyla uğraşanların ısınmayı kolaylaştırmalarını sağlar.
– Nok Sürtünme Karşıtı Krem sürtünme nedeniyle oluşan kabarcıklara ve kızarıklıklara karşı koruma sağlar, vücudun her yerinde sürtünmeyi önlemeye yardımcı olur.
– Relax Rahatlatıcı Jel spordan sonra yaşanan kas yorgunluğu hissini azaltmaya yardımcı olur.
– Ice Anında Soğutucu Jel spor esnasında oluşan çarpma ve ezilme durumunda morarma ve şişme oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
Sadece yetkili eczanelerde satılan Akileine ürünlerinin güvenilirliği ve etkinliği dermatolojik olarak test edilmiştir.

Akileine Spor Ürünleri 75 ml fiyatları: 59,90 TL
Akileine Hakkında:
Expanscience Laboratuvarları tarafından Türkiye pazarına sunulan Akileine markası, Monaco’da yer alan ASEPTA Laboratuvarları tarafından üretilmektedir. 70 yılı aşkın süredir uluslararası kozmetik standartlarına uygun dermo-kozmetik ürünler üreten ASEPTA Laboratuvarları 5 kıtada 50’den fazla ülkede bulunmaktadır.
Detaylı bilgi için: www.akileine.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Facebook

İnstagram

    Leave a Reply