Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

AnneCee

Adım Psikoloji Dil ve Konuşma Merkezi

19 Nisan 2014

Adım Psikoloji Dil ve Konuşma Merkezi; çocuk-ergen ruh sağlığı alanında danışmanlık, aile eğitimleri hizmeti sunan bir merkez olarak kurulmuştur.

Sağlıklı çocuk yetiştirmenin önemine inanmaktadır. Çünkü sağlıklık çocukların; ileride sağlıklı bireyler oluşturacağını ve onların da sağlıklı bir nesli meydana getireceğine inanarak hizmet vermeye başlamıştır.

Bünyesinde çocuk-ergen alanında çalışan psikologlar, çocuk ergen psikiyatrisi uzmanı, dil ve konuşma terapisti, özel eğitim uzmanı ve çocuk gelişimci yer almaktadır. Ayrıca çocuk ve ergenlere özel grup çalışmaları, drama ve sanat atölyeleri de mevcuttur. Danışmanlık hizmetinin yanı sıra psikolojik testler ile de değerlendirme ve raporlama yapılarak daha sağlıklı yol haritası çizilmektedir.

Akran süpervizyonu ve mesleki gelişimin önemine inanan kurumumuzda; çocuk-ergen psikolojisi alanına yönelik eğitimler ve süpervizyon hizmeti verilmektedir. Bu hizmetlerin yanı sıra kurumsal danışmanlık, çocuk ve ergen alanına dair seminer, konferans ve mesleki eğitimler düzenlenmektedir.

Web Site

İnönü Cad. Gül Apt. No:3 D:3     Kozyatağı/İSTANBUL

E-Posta: bilgi@adimdanismanlik.com

Tel: 0216 386 70 92

adimpsikolojidilvekonusmamerkezi1                    adimpsikolojidilvekonusmamerkezi2

    Leave a Reply