Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin

Kitap

Ada Kitabevi-Cafe

18 Nisan 2014


İstiklal Caddesi ve Kuruçeşme’nin yaşam gurmesi Ada ile metropol hızına karşı hayatın tadını çıkarın!

İstiklal Caddesi’nde yıllardır zengin kitap ve müzik reyonlarıyla sanatseverlere hizmet veren ADA’nın bünyesinde 2007’de açılan cafe bistro, uluslararası mutfağı ve deneyimli personeli ile kısa sürede şehrin tanınmış lezzet duraklarından biri oldu. Sadece Beyoğlu gezginlerinin değil kentin her yerinden gusto sahibi insanları şık dekorasyonlu salonuna çeken Ada, aynı zamanda kültürel ve sanatsal ürünleri ile yemek ve içkiyi aynı mekanda sunan yapısıyla…

Batı ülkelerinde örneklerine sıkça rastlanan ama Türkiye’de pek uygulanmayan bir mekan düzenlemesi de sunuyor. Yeni açılan, İstanbul’daki ikinci şubeleri olan Kuruçeşme Ada Cafe Bookstore’da ise katlarında ve terasında muhteşem boğaz manzarası ayaklarınızın altına seriliyor; birbirinden lezzetli ögelerden oluşan menüsü ve ilgi çekici kitaplık tasarımıyla sanatseverlere kitapevi hizmeti burada da devam ediyor.

Modern ve geleneksel dekorasyon ögelerinin yan yana geldiği, siyah ile ışığın ilişkilendirildiği, demirin kullanıldığı dekorasyon ışıklandırılmış kitap raflarını öne çıkarırken; geniş yemek salonu iddialı menüsüne rağmen, müşterilerine sakince açılıyor. Tabak dekorasyonunun ustaca uygulandığı bu yemekler dünya mutfağının farklı ögelerini ortaya koyuyor. Yemekleriniz servis edilmeye başlandığı anda ise nasıl bir restoranda olduğunuzu anlıyorsunuz. Burası daha önce hiç adım atmadığınız eşsiz bir ADA.

İletişim:

E-Posta:info@adakitapcafe.com

Halkla İlişkiler: pr@adakitapcafe.com

Tel:0 212 251 5544
Istiklal Caddesi 158-A,
Beyoğlu/İSTANBUL

Tel:0 212 263 9003
Muallim Naci Cad. Öksüz Çocuk Sk. No:1
Kuruçeşme/İSTANBUL

adakitapevi1                    adakitapevi2

 

    Leave a Reply